Техномаркет - PANASONIC KX-MB2000HXB

PANASONIC KX-MB2000HXB


Производител: PANASONIC
Шифра: 736999
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

-МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН -КОПИР,ПРИНТЕР,СКЕНЕР -МЕМОРИЈА 32MB,250 СТРАНИЦИ -РЕЗОЛУЦИЈА 600X1200

Слични производи