Техномаркет - EMTEC EKMMD16GC400 USB 16GB

EMTEC EKMMD16GC400 USB 16GB


Производител: EMTEC
Шифра: 737028
Достапност: залиха
Редовна Цена:
349 ден.

УСБ ДРАЈВ КАПАЦИТЕТ 16GB ИНТЕРФЕЈС УСБ 2.0 БОЈА ВИОЛЕТОВА

Слични производи