Техномаркет - ROWENTA AC232001 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA AC232001 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 737038
Достапност: залиха
Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
2,294 ден.

БЕЗЖИЧНА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА РАБОТА НА БАТЕРИИ ОПЕРАТИВНО ДО 10 МИН 3.6V БАТЕРИИ КОНТЕЈНЕР ЗА ПРАШИНА

Слични производи