Техномаркет - ROWENTA AC476901 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA AC476901 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 737054
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,824 ден.

-РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА БАТЕРИЈА 7,2V ДРЖАЧ ЗА НА ЅИД ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ

Слични производи