Техномаркет - GORENJE MPE700EA ПАСАТОР

GORENJE MPE700EA ПАСАТОР

-22%

Производител: GORENJE
Шифра: 737057
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,299 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 700 W БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 7 DC МОТОР ЗА ЕКОНОМИЧНА УПОТРЕБА И ДОЛГОТРАЈНОСТ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ: 0,8 L КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЧКАЊЕ: 0,4 L

Слични производи