Техномаркет - GORENJE BM-900 W АПАРАТ ЗА ЛЕБ

GORENJE BM-900 W АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: GORENJE
Шифра: 737058
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

-ЛЕБОПЕКАРА 12 ПРОГРАМИ МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ НА САД 750 - 900 G LCD ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ

Слични производи