Техномаркет - KRUPS KP100631 PICCOLO RED КАФЕМАТ

KRUPS KP100631 PICCOLO RED КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 737096
Достапност:
Редовна Цена:
6,399 ден.

КАФЕМАТ СИСТЕМ NESCAFE® DOLCE GUSTO® ПРИТИСОК 15 BAR THERMOBLOCK СИСТЕМ ОПТИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ОД ПРВАТА ЧАША РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА - 0.6 Л

Слични производи