Техномаркет - GORENJE TEG-10 U БОЈЛЕР

GORENJE TEG-10 U БОЈЛЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 737101
Достапност:
Редовна Цена:
3,490 ден.

SMART цена:
3,099 ден.

БОЈЛЕР ТИП: НИСКОМОНТАЖЕН МОЌНОСТ 2 KW КАПАЦИТЕТ 10 Л ЕЛЕКТРИЧЕН ГРЕЈАЧ ПЛАСТИЧЕН КАЗАН ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРАТА РАЧНО ПОДЕСУВАЊЕ ИЗБОР НА ЕКОНОМИЧНА ТЕМПЕРАТУРА ЗАШТИТА ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА НА ЕЛЕКТРИЧНИОТ ГРЕЈАЧ ТЕЖИНА 4,4 КГ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 31 X 45,4 X 26,5 СМ

Слични производи