Техномаркет - GORENJE SMK 150 W МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

GORENJE SMK 150 W МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 737116
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

-МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ МОЌНОСТ 150W КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА МЕЛЕЊЕ 40ГР НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, САД И НОЖ

Слични производи