Техномаркет - GORENJE ECT 610 ORA ПЛОТНА

GORENJE ECT 610 ORA ПЛОТНА


Производител: GORENJE
Шифра: 737117
Достапност: залиха
Цена:
18,890 ден.

SMART цена:
14,923 ден.

СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ ЕДНА ТРОЈНА, ЕДНА ОВАЛНА КОНТРОЛА НА ЗОВРИВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА STOP & GO STAY WARM

Слични производи