Техномаркет - AEG HK-634021 XB ПЛОТНА

AEG HK-634021 XB ПЛОТНА


Производител: AEG
Шифра: 737120
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,429 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИКА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ 2 РАШИРЕНИ ЗОНИ СЕНЗОРСКИ КОМАНДИ ФУНКЦИЈА STOP&GO ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ФУНЦИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ

Слични производи