Техномаркет - TEFAL GC-2050 ТОСТЕР

TEFAL GC-2050 ТОСТЕР


Производител: TEFAL
Шифра: 737139
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,199 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 1600W ТЕРМОРЕГУЛАТОР ПЛОЧИ КОИ СЕ ВАДАТ

Слични производи