Техномаркет - DAEWOO RC-360R ПРАВОСМУКАЛКА

DAEWOO RC-360R ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: DAEWOO
Шифра: 737144
Достапност:
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

МОЌНОСТ 1800 W РЕГУЛАЦИЈА НА СИЛА МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ТРАЈНА КЕСА

Слични производи