Техномаркет - NEO CP-103 BLACK АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

NEO CP-103 BLACK АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ


Производител: NEO
Шифра: 737166
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
399 ден.

-МИНИ СЕЦКО 2 НОЖА СТАКЛЕНА ЧАШКА МОЌНОСТ 250W

Слични производи