Техномаркет - SEVERIN 2198 АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ

SEVERIN 2198 АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ

-21%

Производител: SEVERIN
Шифра: 737201
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
2,299 ден.

-ЕЛ.АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МОЌНОСТ 1000W НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ВАРИЈАБИЛЕН ТЕРМОСТАТ

Слични производи