Техномаркет - PHILIPS HD4467/90 ТОСТЕР

PHILIPS HD4467/90 ТОСТЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 737247
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,699 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

-ТОСТЕР -СЕНДВИЧ / ГРИЛ МОЌНОСТ 2000 W ТЕРМОРЕГУЛАТОР 3 ВИДОВИ НА ПЕЧЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА ВАДЕЊЕ НА ПЛОЧИТЕ

Слични производи