Техномаркет - TEFAL HT-4121 МИКСЕР СО САД

TEFAL HT-4121 МИКСЕР СО САД


Производител: TEFAL
Шифра: 737258
Достапност:
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

-МИКСЕР МОЌНОСТ 450 W 5 БРЗИНИ+ТУРБО ПЛАСТИЧЕН САД 2.5Л

Слични производи