Техномаркет - ARISTON PRO R 50 V 2K БОЈЛЕР

ARISTON PRO R 50 V 2K БОЈЛЕР


Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 737300
Достапност:
Редовна Цена:
5,399 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

ВИСОКОМОНТАЖЕН БОЈЛЕР ВОЛУМЕН: 50L ГРЕАЧ: 2 KW ТЕЖИНА: 16 KG ДИМЕНЗИИ ВО ММ: 550X450X480

Слични производи