Техномаркет - MAX LSM-103E АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

MAX LSM-103E АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

-21%

Производител: MAX
Шифра: 737311
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

МОЌНОСТ: 100W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МИКСИРАЊЕ: 450ML 2 БРЗИНИ ИДЕАЛЕН ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ИНСТАНТ КАФЕ, ФРАПЕ, КОКТЕЛИ, ... БОЈА: ИНОКС

Слични производи