Техномаркет - GORENJE MO-20 MW МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

GORENJE MO-20 MW МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: GORENJE
Шифра: 737338
Достапност:
Редовна Цена:
4,099 ден.

SMART цена:
3,591 ден.

МИКРОПЕЧКА МОЌНОСТ 800 W КАПАЦИТЕТ 20 Л 5 НИВОА НА МОЌНОСТ МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ

Слични производи