Техномаркет - GORENJE KR-1800DS MIDI ТОСТЕР

GORENJE KR-1800DS MIDI ТОСТЕР

-15%

Производител: GORENJE
Шифра: 737393
Достапност:
Редовна Цена:
2,799 ден.

SMART цена:
2,391 ден.

СЕНДВИЧ / ГРИЛ ТОСТЕР АЛУМИНИУМСКИ РЕБРАСТИ ПЛОЧИ ЛАКИРАНА ПОВРШИНА МОЌНОСТ 1800 W 4 ТЕМПЕРАТУРНИ НИВОА

Слични производи