Техномаркет - ARISTON PRO R 100 V 2K БОЈЛЕР

ARISTON PRO R 100 V 2K БОЈЛЕР


Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 737457
Достапност:
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

EЛЕКТРИЧЕН БОЈЛЕР 100Л MADE IN ITALY 2 КW ЕМАЈЛИРАН ЧЕЛИЧЕН РЕЗЕРВОАР ТЕСТИРАН ДО 16 БАРИ NANOMIX ТЕХНОЛОГИЈА КОЈА СПРЕЧУВА НОВОВЛЕЗЕНАТА ЛАДНА ВОДА ДА СЕ ИЗМЕША СО ВЕЌЕ ТОПЛАТА ВОДА (ДО 15Л ПОВЕЌЕ ТОПЛА ВОДА) ГОЛЕМА МАГНЕЗИУМСКА АНОДА ПОЛИУРЕТАНСКА ИЗОЛАЦИЈА CFC FREE ХИДРАУЛИЧЕН СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ДО 8 БАРИ НАДВОРЕШЕН ТЕРМОСТАТ ЗА ОДБИРАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 75 СТЕПЕНИ ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 2Ч И 45 МИНУТИ ДО 45 СТЕПЕНИ БЕЛА БОЈА ДИМЕНЗИИ ВXШXД 91.3X45X48 ЦМ ТЕЖИНА 25КГ IPX3 НИВО НА ЗАШТИТА

Слични производи