Техномаркет - LIEBHERR SBSESF-7212 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR SBSESF-7212 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 737467
Достапност: залиха
Редовна Цена:
129,999 ден.

SMART цена:
102,699 ден.

ДВОКРИЛЕН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 346 L КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 224 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ NO FROST ЛАДЕЊЕ АВТОМАТСКО УПРАВУВАЊЕ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ БУЧАВОСТ 41 DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 185/121/63 CM

Слични производи