Техномаркет - PANASONIC KX-MB1520HXW

PANASONIC KX-MB1520HXW


Производител: PANASONIC
Шифра: 737483
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

-МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН УРЕД -ЦРНО-БЕЛ -ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕР -БРЗИНА НА ПРИНТАЊЕ :19 PPM -СКЕНЕР-КОПИР /РЕЗОЛУЦИЈА:600 PIXELS -USB КОНЕКЦИЈА

Слични производи