Техномаркет - GORENJE BM-1200 BK АПАРАТ ЗА ЛЕБ

GORENJE BM-1200 BK АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: GORENJE
Шифра: 737506
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

ПЕКАРА ЗА ЛЕБ МОЌНОСТ 800W 12 ПРОГРАМИ КАПАЦИТЕТ НА САД 900-1200 Г ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ЗВУЧЕН СИГНАЛ LCD ДИСПЛЕЈ

Слични производи