Техномаркет - GEMBIRD NPA-AC2 UNI CHARGER 120W

GEMBIRD NPA-AC2 UNI CHARGER 120W


Производител: GEMBIRD
Шифра: 737508
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП ЛЦД ДИСПЛЕЈ ЗА НАПОН ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.2 М + 1.4 M ИЗЛЕЗЕН НАПОН:12/15/16/18/18.5/19/19.5/20 V DC AT 6A МОЌНОСТ 120 W

Слични производи