Техномаркет - DAEWOO MWO KOR-6L5K

DAEWOO MWO KOR-6L5K


Производител: DAEWOO
Шифра: 737532
Достапност:
Редовна Цена:
4,299 ден.

-МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА МОЌНОСТ 700W КАПАЦИТЕТ 20Л ДИСПЛЕЈ ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА

Слични производи