Техномаркет - REMINGTON S-1450 ПРЕСА ЗА КОСА

REMINGTON S-1450 ПРЕСА ЗА КОСА

-34%

Производител: REMINGTON
Шифра: 737560
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
999 ден.

ПЕГЛА ЗА КОСА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА 215C ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 30СЕК LED ИНДИКАТОР

Слични производи