Техномаркет - ELECTROLUX EJ-2801AOX ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX EJ-2801AOX ЛАДИЛНИК

-27%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737603
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
16,888 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК : 209 Л. КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА : 50 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ЗОНА ЗА СВЕЖ ЗЕЛЕНЧУК / ОВОШЈЕ НИВО НА ШУМ : 40 ДБ. ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 159/55/60

Слични производи