Техномаркет - GORENJE IT-612 ASC ПЛОТНА

GORENJE IT-612 ASC ПЛОТНА


Производител: GORENJE
Шифра: 737622
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,990 ден.

SMART цена:
14,992 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ИНДУКЦИОНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА POWER BOOST ДИМЕНЗИИ ЗА МОНТАЖА В/Ш/Д 5.2/56/49

Слични производи