Техномаркет - GORENJE FH-400 W ЗАМРЗНУВАЧ

GORENJE FH-400 W ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: GORENJE
Шифра: 737642
Достапност: залиха
Цена:
17,990 ден.

SMART цена:
16,790 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ 380Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КОПЧЕ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 26 KG/24H НИВО НА БУЧАВОСТ 43 DB(A) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/130/70

Слични производи