Техномаркет - [OUTLET] TEFAL KO 299130 БОКАЛ

[OUTLET] TEFAL KO 299130 БОКАЛ


Производител: TEFAL
Шифра: 737671
Достапност:
Редовна Цена:
2,099 ден.

SMART цена:
799 ден.

-ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ 2200W КАПАЦИТЕТ 1.5Л ПОДВИЖЕН ФИЛТЕР ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ВОДАТА

Слични производи