Техномаркет - GORENJE FH-330 W ЗАМРЗНУВАЧ

GORENJE FH-330 W ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: GORENJE
Шифра: 737675
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,990 ден.

SMART цена:
14,499 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ 307Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 19 KG/24H КОПЧЕ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 42 DB(A) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/110/70

Слични производи