Техномаркет - PANASONIC TX-L55ET5E

PANASONIC TX-L55ET5E


Производител: PANASONIC
Шифра: 737677
Достапност: залиха
Редовна Цена:
88,999 ден.

SMART цена:
29,999 ден.

-55' (139 CM) LED LCD TB 3D FULL-HD 1920 X 1080 P 4 X 3D ОЧИЛА ВО КОМПЛЕТ 2D - 3D KОНВЕРЗИЈА 300HZ BACKLIGHT SCANNING TECHNOLOGY DVB T/C MPEG 4 -V-AUDIO SURROUND SD/USB МЕДИА ПЛЕЕР : DIVXPLUSHD/WMV/MKV/AVI/MP4/MOV, MP3/AAC/WMA PRO/FLAC, JPEG/MPO USB PVR RECORDING VIERA CONNECT WIFI (WEB BROWSER),DLNA 4XHDMI,3XUSB,COMPONENT,COMPOSITE,SCART,PC,OPTICAL OUT УНИКАТЕН "SLIM" ДИЗАЈН

Слични производи