Техномаркет - ELECTROLUX EHF-3920BOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-3920BOK ПЛОТНА

-22%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737688
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА ДВЕ ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ МОЌНОСТ 1200W НА ПЛОЧАТА ОД145 MM / 1700W НА ПЛОЧАТА ОД 180 MM МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ

Слични производи