Техномаркет - RUSSELL HOBBS 18272-56 ALLURE BALL MINI АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

RUSSELL HOBBS 18272-56 ALLURE BALL MINI АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 737706
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,889 ден.

-СЕЦКО МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ 0.5Л 1 БРЗИНА

Слични производи