Техномаркет - GORENJE FH-210 W ЗАМРЗНУВАЧ

GORENJE FH-210 W ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: GORENJE
Шифра: 737709
Достапност:
Редовна Цена:
15,650 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 198 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ЗАМРЗНУВАЊЕ 14KG/24H РАЧНО ОДМРЗНУВАЊЕ 1 КОРПА БУЧАВОСТ 40 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/80/70 CM

Слични производи