Техномаркет - BOSCH MUM-52120 МИКСЕР

BOSCH MUM-52120 МИКСЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 737718
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,199 ден.

SMART цена:
10,427 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ПОВЕЌЕФУНКЦИОНАЛЕН МИКСЕР СО САД МОЌНОСТ НА МОТОР 700W АВТОМАТСКО STAND-BUY СЕТИРАЊЕ ТРИ ПОЗИЦИИ ЗА ИДЕАЛНИ РЕЗУЛТАТИ МАТАЛКИ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи