Техномаркет - ELECTROLUX EOA-5551AOX ФУРНА

ELECTROLUX EOA-5551AOX ФУРНА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737740
Достапност:
Редовна Цена:
27,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН 72 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 8 ФУНКЦИИ 3 СТАКЛА НА ВРАТА КОМАНДИ PUSH,PULL КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ТАЈМЕР БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 59,5/59,5/56,7

Слични производи