Техномаркет - PHILIPS HR-1870 СОКОВНИК

PHILIPS HR-1870 СОКОВНИК


Производител: PHILIPS
Шифра: 737745
Достапност:
Редовна Цена:
13,999 ден.

-СОКОВНИК - ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 700 W ГОЛЕМИНА НА ОТВОР : 80ММ 2 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ -САД ЗА СОК МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи