Техномаркет - PHILIPS HR1600/00 ПАСАТОР

PHILIPS HR1600/00 ПАСАТОР

-21%

Производител: PHILIPS
Шифра: 737746
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 550W 1 БРЗИНА ОТСТРАНЛИВ ДЕЛ ЗА МЕШАЊЕ НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОК ДОЗЕР/ЧАША ЗА БЛЕНДИРАЊЕ

Слични производи