Техномаркет - PHILIPS HR1602/00 ПАСАТОР

PHILIPS HR1602/00 ПАСАТОР

-26%

Производител: PHILIPS
Шифра: 737747
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

РАЧЕНБЛЕНДЕР МОЌНОСТ 550W ОТСТРАНЛИВ ГЛАВЕН ДЕЛ ДОДАТОЦИ: СЕЦКО И ДОЗЕР/ЧАША 1 БРЗИНА

Слични производи