Техномаркет - PHILIPS HR7778/00 КУЈНСКИ РОБОТ

PHILIPS HR7778/00 КУЈНСКИ РОБОТ


Производител: PHILIPS
Шифра: 737749
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,599 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W 12 БРЗИНИ И ПУЛС КОПЧЕ ДОДАТОЦИ ЗА КРШЕЊЕ НА ЛЕД ДОДАТОК ЗА МЕСЕЊЕ 4 ДИСКОВИ ЗА РЕНДАЊЕ НА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК ЦИТРУС ПРЕСА НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи