Техномаркет - PHILIPS HQ6927/16

PHILIPS HQ6927/16


Производител: PHILIPS
Шифра: 737754
Достапност:
Редовна Цена:
2,599 ден.

PHILIPS ЕЛЕКТРИЧНА БРИЧАЛКА ЗА СУВО БРИЧЕЊЕ "ГЛАВИ ШТО СЕ МЕНУВААТ "НОЖЕВИ CLOSECUT BLADES, ДОЛГОТРАЈНИ И САМООСТРЕЧКИ ЗА ТЕМЕЛНО БРИЧЕЊЕ "ТЕХНОЛОГИЈА FLEX & FLOAT ШТО СЕ ПРИСПОСОБУВА НА ОБЛИНИТЕ ОД ЛИЦЕТО И ВРАТОТ "ЖИЧЕНА И БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА

Слични производи