Техномаркет - ELECTROLUX EWF-1408WDL МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EWF-1408WDL МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-37%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737773
Достапност: залиха
Редовна Цена:
49,999 ден.

SMART цена:
31,599 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 10 KG ЦЕНТРИФУГА-1400 ВРТЕЖИ ВО МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 14 ПРОГРАМИ INVERTER МОТОР ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 68 L БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 51 DB БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 76 DB ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИ ВНАТРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ИЗЛЕВАЊЕ ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) 85 х 60 х 60 CM

Слични производи