Техномаркет - NEO TT-900 WHITE

NEO TT-900 WHITE


Производител: NEO
Шифра: 737797
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

-ТОСТЕР -МОЌНОСТ 850W -АВТОМАТСКО И РАЧНО ВАДЕЊЕ НА ЛЕПЧИЊА -РЕГУЛАТОР НА ВРЕМЕ -ФУНКЦИЈА ЗА ЗАТОПЛУВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ -ФИОКА ЗА ТРОШКИ

Слични производи