Техномаркет - GORENJE W-7223 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE W-7223 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 737799
Достапност:
Цена:
19,990 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 KG 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 18 ПРОГРАМИ КАПАЦИТЕТ НА БУБАЊ 54 Л КОМАНДИ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ИЗЛЕВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/60 CM

Слични производи