Техномаркет - PHILIPS HQ6906/16

PHILIPS HQ6906/16


Производител: PHILIPS
Шифра: 737818
Достапност:
Редовна Цена:
2,199 ден.

-МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ -CLOSE CUT -REFLEX ACTION -РАБОТА СО БАТЕРИЈА -ТРИМЕР

Слични производи