Техномаркет - WHIRLPOOL ACM-802NE ПЛОТНА

WHIRLPOOL ACM-802NE ПЛОТНА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 737820
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
16,589 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ИНДУКЦИСКИ ТИП КОНТРОЛА НА ДОПИР 4 ЗОНИ ЗА ЗАГРЕВАЊЕ 30% ПОКРАТКО ВРЕМЕ ЗА ПОДГОТОВКА НА ХРАНА ТАЈМЕР ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА

Слични производи