Техномаркет - MAX PG-60C ТОСТЕР

MAX PG-60C ТОСТЕР


Производител: MAX
Шифра: 737835
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,369 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 2000W РАЧКИ ОД БАКЕЛИТ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ КЕРАМИЧКА НАВЛАКА СЕ ОТВАРА КАКО СКАРА САД ЗА СОБИРАЊЕ МРСНОТИИ

Слични производи